PRÁZDNINOVÁ VÝZVA

by - června 23, 2018


V první řadě bych se asi měla propleskat za tu mou otřesnou aktivitu, že? Když já v nejmenším neměla chuť na psaní, tak nač se do toho nutit? No, ale teď nějak chuť mám, to zapálení mi také neschází, tak toho musím využít, no ne? 

Výsledek obrázku pro holidays

Dneska bych Vás chtěla obeznámit s mými plány na prázdniny, nýbrž ne těmi knižními, ale těmi článkovými. Na co se můžete těšit, co Vás nemine a podobně. 

Jako loni bych chtěla dělat knižní týdeníčky, tj. formát článku, kdy Vám shrnu, co jsem za daný měsíc přečetla a jak se mi to líbilo, zkrátka týdenní wrap-up. 

Určitě bych chtěla o prázdninách přispět na blog i články z osobního života. Ráda bych Vám tady shrnula svých devět let povinné školní docházky, hned dvěma způsoby. Jak, to se nechte překvapit. Ale myslím si, že se Vám to bude jistě líbit. Nebo v to spíše doufám. :) 

No, teď asi to nejhlavnější. Jelikož jsem zde nebyla aktivní přes čtvrt roku, přečetla jsem mezi tím docela dost knížek, které se nedočkaly zrecenzování. Proto bych po dobu celých prázdnin chtěla vydat všechny recenze, ale zároveň i ty speciální články, zkrátka bych chtěla, aby každý týden vyšel jeden až čtyři články. Minimálně po dobu července. To by bylo všechno,byl to kraťoučký článek,ale o těch prázdninách Vám to vážně vynahradím,slibuji:).

You May Also Like

0 komentářů