O MNĚ

Nejspíš teď si myslíš, že jsem pouze jakési zjevení ze tvé přehnaně bujné fantazie. Kámo, klidni hormon s tím čtením! Všeho moc škodí. Ale že to říká ta pravá, žejo. 

Kdo vlastně jsem? To bys chtěl vědět, co? Heč, já ti to říkat nemusím. Ale že jsem hodná, tak dnes udělám výjimku. 

Výsledek obrázku pro azerets books
Jsem holka, logicky, že jo. Jsem mladá a krásná. Talent mám taky na rozdávání, ale momentálně teď tu před barákem stojí dvoukilometrová fronta, takže si budeš muset počkat, pakliže chceš více, jak pět deka. Ale teď už vážně. 


Dovolte mi, abych se Vám představila, mí vážení poddaní. Je fér, abyste se něco o své budoucí královně dozvěděli, ale pozor. Něco za něco. Já vám, vy mně. Takže se sluší, abyste o sobě taky pár řádek napsali. Mí současní rodiče tvrdí, že jsem dcera Vlkova. Nee, nemyslím toho Karkulčiného, nýbrž toho mého. Blacka, ne? Siriuse. Taťky. Údajně ho zabila má babička, když potřebovala galeony na novou zubní protézu a tatínek jí je nechtěl a nechtěl dát.Prý, že má zuby hezký, ale kdo by pochválil zuby své vlastní tchyni, že jo? Spíš se chtěl postarat, aby si už nikdy o ní žádný mozkomor neopřel ani to koště. Když už jsem u košťat. Hraju již třetím rokem závodně famfrpál. A jsem v tom vážně moc a moc dobrá, tvrdí všichni. 

Výsledek obrázku pro azerets books

No a také je o mně známo, že prej čtu. Jo, možná něco pravdy by na tom bylo, ikdyž mi rodiče říkají, že jsem po nich tzv. dysdebil..Ale přece jenom, co dělat o Vánocích v Bradavicích? Osamělá? No a teď nějaké heslovité informace, vět je tu přeci jenom na mě, dysdebila celkem dost. Jsem holka, to ostatně ale už víte. Jsem studentka pátého ročníku na škole Čar a Kouzel v Bradavicích. Je to celkem fajn. Jsem samotinka, už nejmíň dvě stě let nemám nikoho do páru. Však já jim dám, holomkům. Ještě budou litovat, až si najdu nějakou krásnou kouzelnici. 
Výsledek obrázku pro azerets booksA PROČ VLASTNĚ AZERETS? To máte za úkol zjistit do příště. Ale napovím vám. Taťka. 


Share
Tweet
Pin
Share