TBR NA PRÁZDNINY

by - července 01, 2018

Čekali jste jiný článek prvního července? Pokud ano, tak se na tomto blogu nepohybujete dlouho. Tento typ článku jsem už dlouho nepsala, ale dříve to byl již tradicí, a jak se říká, tedy respektive, jak já pravím, staré tradice nerezaví, tak proč ji neobnovit, že ano? Tak pojďme na to. :) 

Výsledek obrázku pro summer and book


Už dlouho si tu bokem schovávám pár bichliček, abych si je mohla o prázdninách naplno vychutnat. Přeci jen, přes ten školní, pracovní týden plný starostí si je člověk nevychutná, čte je týdny a týdny, což také není zrovna výhra a právě prázdniny jsou ideálním časem se do nich pustit. 

Výsledek obrázku pro renegáti
Jako první tady na mě z parapetu kukají Renegáti, které jsem si prvoplánově pořídila na Světě knihy, kniha mě zpočátku vůbec nelákala, ale jelikož nemá snad jedinou negativní recenzi, usoudila jsem, že v tom nějaký ten zázrak ukrytý být musí. Při nejhorším poletí oknem, nic horšího se stát nemůže, ano, jinak jsem velmi klidný a vyrovnaný člověk, děkuji za optání. 


Výsledek obrázku pro hunger games 3v1
Také bych si chtěla dát re-reading mých milovaných Hunger games,tedy, abych to uvedla na pravou míru, četla jsem první dva díly, ale můžu s čistým svědomím říct, že to naprosto žeru a jsou to nejlepší dystopické knížky, které jsem kdy četla. Mimochodem, když už jsme u toho, kopete za Peetu nebo Hurikána? Já jsem jednoznačně tým Hurikán, on je to tak trošku můj manžel, muhaha. A nikomu ho nepůjčuji, ani na víkend, meh. ;) 
Výsledek obrázku pro eragon
Eragona jsem již jednou zkoušela prubnout, ale kdysi mě to nějakým zázračným způsobem nebavilo, přečetla jsem první kapitolu a následně zaklapla s myšlenkami, že se bez této série nějak naučím žít, že to ke svému životu nepotřebuji. Ale zase, když to tolik lidí miluje, tak to nemůže být tak špatné, ne? 
Výsledek obrázku pro dvůr mlhy a hnÄ›vuNo a ta největší "bomba" závěrem. Kniha, která má snad 100% hodnocení asi tak všude. ACOMAF, kniha, kterou jsem ODLOŽILA. Jako fakt. Nebavila mě. SERIOUSLY. Ale nějakým způsobem mě láká ACOWAR, takže se tou dvojku logicky budu muset prokousat. No, to není všechno, ale všechno se sem jednak nevejde a jednak mám pro sebe takovou výzvu, kterou ještě nemám dopilovanou, ale snad ji za chvíli dopiluji a dám Vám vědět. Týkalo by se to toho, že bych šla do knihovny a poslepu si vybrala pár knih, které bych musela přečíst. No není to geniální? 


No nic, už jsem Vám asi napsala všechno, co jsem napsat chtěla. Mějte se krásně a zítra pa. 

You May Also Like

0 komentářů