KOTRMELÍNA SE VRACÍ || ZAČÁTEK KONCE?

by - července 21, 2018

Tak jsem tady zas. Ne, teď ze sebe dělám nevědomky člověka, kterého asi každý (bohužel) známe a jehož, řekněme, písničky nám lezly před dvěma roky krkem, no vlastně vším.. Ale tohle není článek o naprostém opaku kvalitní hudby, nýbrž o mně, o opaku kvalitního bloggera. 


Anoooo. Vracím se. Ačkoli jsem pár články na blog za tento rok přispěla, o nějak slavné aktivitě tu nemůžeme napevno diskutovat. Vlastně neaktivitě, hihi.

Nebudu se zde nikterak vymlouvat. Čas byl, ale chuť ne. A to poslední, co jsem chtěla, bylo, abych se do toho musela nutit. To by se pak odráželo na konstrukci, náplni a vlastně všeho v článku samotným. Ale dneska se ve mně asi probudil nějaký psací duch, protože mám strašnou, ale fakt hroznou chuť psát knihu, problém je v tom, že knihy psát neumím, ehm. Tak si to alespoň můžu vykompenzovat prostřednictvím blogu, že jo? 

Nechci nic slibovat, jelikož sliby chyby, viď, Terezičko? ale chtěla bych se do psaní hodně obout. Přemýšlela jsem i nad nějakými svými povídkami, ale otázkou je, zda-li by to někdo četl? Váš názor, ať už je jakýkoli, dole, v komentářích, mile ráda ocením.


Chtěla bych na blogosvéru přivést něco nového, tak mi držte palce, aby z toho něco bylo, koneckonců je to i vašem zájmu.


No a mně už nezbývá nic jiného, než doufat, že jste to dočetli až sem, a že si samozřejmě užíváte prázdniny. Jo, to jsem chtěla napsat. Tak čus a čtení zdar!

You May Also Like

4 komentářů

 1. Jednoho čtenáře máš jistého! A tím myslím samozřejmě samu sebe :D
  Každopádně jsem moc ráda, že jsi zpět💛

  OdpovědětVymazat
 2. Děkuju, snad mé články nadále nebudou klamat. :))

  OdpovědětVymazat
 3. Máme to skoro stejně. :D Pytel se články se u mně taky nerozthl. Každopádně povídky, či vůbec cokoliv od tebe, si ráda přečtu. Krásný prázdniny. :)

  OdpovědětVymazat