HARRY POTTER BOOK TAG

by - února 08, 2018


Snad opět nebudu litovat své nesmírné kreativity. Na internetu jsem hledala nějaké knižní TAGY, které bych mohla zpracovat a přispět nimi právě na tento blog. Nakonec jsem se rozhodla, že si vymyslím svůj vlastní a to ve stylu Harryho Pottera. Budu moc ráda, když TAG napíšete/natočíte a dáte mi vědět, abych se na to mohla mrknout.

Albus Brumbál -Stará, ale přesto dech beroucí kniha 


Nevím, zda je vyloženě stará, ale já miluji Povídky malostranské od Nerudy. Jo, je stará. Ač je to z doby, kterou v literatuře zrovna nemusím, kniha ae mi četla lehce, svižně a mile mne překvapila. 
Bellatrix Lestrange - Postava, na kterou jsem měla chuť uvalit kletbu Crucio

Tak tady jsem nemusela ani minutu přemýšlet. Rozhodně America ze Selekce, protože kdo by ji miloval, že? Ačkoli to není postava záporná, její chování v celé sérii je naprosto nevyzpytatelné, nebo alespoň pro mě. A na koho byste tuto kletbu, která se nepromíjí použili? 
Cedric Diggory - Kniha, pro kterou bych se obětovala 

Tak tady taktéž není o čem polemizovat. Rozhodně příběh Zlodějky knih. Je to má úplně nejmilejší knížka, kterou naprosto miluji. Četla jsem ji pouze jednou, bojím se, že to napodruhé nebude ono, že je to zkrátka kniha, která se dokola číst nedá. 
Dolores Umbridgeová - Kniha, která Vám prostě nesedla, ač je velmi opětovaná 


No, těch je trochu více. Ale asi bych neměla zapomenout zmínit Hvězdy nám nepřály, které mě prostě neoslovily, nedostaly do kolen, nerozplakaly a já nevím, co všechno ještě. Psala jsem na ni samotnou recenzi, ale už to bude rok a myslím si, že se můj názor maličko pozměnil k lepšímu, ale stále si stojím za svým. Tahle kniha mi zkrátka nesedla. 


Expecto patronum - Jaký by byl Váš patronus ve světě Harryho Pottera? 


Nad touhle otázkou jsem se dlouho pozastavovala, vůbec netuším. Test jsem si ještě nedělala, takže těžko říct. Vyloženě oblíbené zvíře nemám, mazlíčka rovněž, ale řekla bych, že by to mohla být zebra, sova nebo liška. Jaký je Váš patron? Skončili jsme u písmenka E. Chtěli byste pokračování?

You May Also Like

8 komentářů

 1. Ahoj,
  já jsem se tedy o napodobeninu tvého tagu pokusila pokud se chceš podívat tak článek najdeš na tomto odkazu: https://knihynejsouzlo.blogspot.cz/2018/02/harry-potter-tag.html

  Tánička

  OdpovědětSmazat
 2. Pěkný článek! :D Opravdu velmi originální nápad!
  nekonecnaknihovnicka.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
 3. Super! Jakmile bude delší, ráda se přidám :-)

  OdpovědětSmazat
 4. To je hezký Tag :D Asi ho také udělám :D

  OdpovědětSmazat