KNIŽNÍ SPOLUŽÁCI | TAG

by - června 07, 2017

Dnes jsem si pro vás připravila tag, který má na svědomí tady slečna, tak se můžete proklikat k původnímu článku, zde.


V čem to spočívá? Jelikož není vysvětlování zrovna mou silnou stránkou, tak budu prostě spoléhat na to, že jste chytří a pointu v tom najdete sami. :D Ne, samozřejmě mám ty nejúžasnější sledující! Co sledující, skvělou knižní rodinku! ♥
Ticháček - Knížka, která mi absolutně nic nedala, nic se tam nedělo, nic nového jsem se nedozvěděla.


Má odpověď je prostá. Fangirl. Tato knížka mi nepřinesla vůbec nic nového, asi do stránky tři sta se tam vůbec nic nestalo a celkově jakože prostě hrůza. Paradoxně plánuji, že ji dám v létě druhou šanci. 


Křiklavec - Knížka, která do mě valila tolik informací, že to svět ještě neviděl.


Zlodějka! Zlodějka! Zlodějka! To byl tak srdcervoucí, informaceminabitý příběh, že to svět nezažil. Totálně tu knížku miluju! Občas jsem se ztrácela a byla jsem tolika informacemi zahlcena, ale pak to všechno do sebe krásně zapadalo a já se ještě měsíc po přečtení snažila postavit na nohy. Dokonalost, největší! 

Nic nevím, nechce se mi, přišel jsem si jen sednout ( Známe tento typ spolužáků nebo ne ? ) - Absolutně nevím, o čem ta knížka je.


Teď si budu muset sahat do paměti sakra hluboko. Nejspíše bych mohla zmínit farmu zvířat. Knize to nezazlívám, tak trošku to zazlívám sobě. 
Spáč - Knížka, co mi doma leží už pěkně dlouho.

Hmm, těch je. Mezi ty největší spáče patří třeba Nedej se nebo Nefilim. Už se na ně chystám bůhví jako dlouho, ale vždycky to přebijí knížky novější. Tak snad o prázdninách, no. 


Všeznalec - Knížka, která mi předala více vědomostí, než valná většina učitelů.

Těžko říct. Asi jsem žádnou takovou knihu doposud nečetla. 

Mobilovec - Knížka, kde se vyskytovaly internetové konverzace atd...

Snad jedinou takovou knížkou, kterou mám doma je Všechno, úplně všechno. Vadí mi to? Vůbec, naopak mi čtení rychleji utíkalo a příběh jsem si mohla snáz představit. 


Barbína - Knížka, kde se vyskytovala taková ta klasická školní královna chodeb.

Jediná postava, která mě napadá je Celesta ze Selekce. Měla jsem s ní celkem komplikovaný vztah. Ráda jsem ji měla, ale nejoblíbenější postava to nebyla. Zároveň mi jí bylo líto.. Kdo četl, ví. 


Gelovec - Knížka s největším namachrovaným blbečkem.

Tak se ukaž, krasavče. No ke krasavci má pekelně daleko, ale egoista to je. Roli blbečka také zvládl obstojně. Řeč je o Zlatoslavu Lockhartovi. Taky jste ho tak nenáviděli, až jste ho milovali? You May Also Like

2 komentářů