Co si chci přečíst v březnu?

by - března 05, 2017

Veškeré fotky na blogu jsou mým vlastním dílem.
Ani jsme se nenadáli a máme tu první jarní měsíc. Ač jaro jakožto roční období v lásce nemám, čtení na jaře je to nejkrásnější. Vždy po tom půl roce opráším své jízdní kolo, vezmu batůžek, do něj nastrkám nějaké ty pochoutky, perlivou vodu, jednu či dvě knížky a vyrážím! Vždy zastavím na svém oblíbeném místě, přečtu pár stránek a jedu dále. Není to krásné? Každopádně, jdu vám představit mé společníky na první jarní měsíc. 


Začnu knihami z knihovny. První tu na mne kouká taková menší bichlička - Škola dobra a zla. S touto knížkou jsem již měla čest a nedočetla ji. Nevím, zda to způsobila má čtenářská krize, či se mi kniha jednoduše nelíbila, za každou cenu ji dávám druhou šanci. 


Dále bych se strašně ráda konečně pustila do mého milovaného Sirotčince slečny Perigrinové. Viděla jsem film a byl dokonalý, tak očekávám, že kniha bude několikanásobně lepší. Určitě bych chtěla dočíst knihu, kterou jsem tento týden nakousla. Jedná se o závěrečný díl Harryho Pottera. Jsem na stránce 97 (z 626 :D )ale žeru stránku za stránkou. Navíc jsem přišla na takovou fintu. Když uklízím, píši článek či jinou běžnou činnost na kterou se nepotřebuji tolik soustředit, poslouchám na Youtube audio knihu, pak jen záložku posunu. Není to geniální? Můžete být v příběhu ponoření, ale zároveň pouze neležíte s knížkou, ale děláte i ostatní činnosti. Pro mě rozhodně úspora času. A v neposlední řadě bych se chtěla pokusit o svou první knihu v angličtině. Asi si budete opravdu ťukat na čelo,že jsem nemocná, ale hold je to opravdu má srdíčková série. Chtěla bych se pustit do prvního dílu Harryho Pottera v angličtině. Už jsem to četla asi třikrát, o filmech ani nemluvím a chci to už konečně zkusit! Chci se trošku více zdokonalit v cizích jazycích! Takže mi držte palečky! :) TOTO NENÍ BOHUŽEL ANI ZLOMEK KNIH, DO KTERÝCH BYCH SE V BŘEZNU CHTĚLA PUSTIT. ALE ZNÁM SE, VÍM,ŽE MÁM TEĎ VELIKÉ OČI. RADŠI TOHLE PŘEČTU A PAK BUDU PŘEKVAPENÁ, ŽE MI TO TAK JDE. 

MOC BY MĚ POTĚŠIL KOMENTÁŘ SE ZPRÁVOU, CO PRÁVĚ ČTETE,JAK SE MÁTE A JAK SE VÁM LÍBIL ČLÁNEK. ZKRÁTKA ŘEČENO,NAPIŠTE COKOLI,CO MÁTE NA SRDCI. NEBERTE SI SERVÍTKY, NAPIŠTE KLIDNĚ KRITIKU, ALE PROSTĚ NĚCO. 

TO BY BYLO OPRAVDU VŠE. UŽÍVEJTE JARA A PA!

You May Also Like

11 komentářů

 1. Já budu číst Školu dobra a zla 3. Potom bych taky chtěla číst Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti, ale v knihovně je pořád půjčený, takže uvidím kdy se k němu dostanu... Harryho Pottera jsem se snažila číst v angličtině, ale vzdala jsem to. Tím tě samozřejmě neodrazuji od jeho čtení :), chce to prostě zkrátka zkusit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za komentář. Upřímně řečeno, také jsem to vzdala. Budu si knihou listovat a budu ji nějak pročítat, ale na jeden zátah to prostě nedám.

   Vymazat
 2. Mě Škola dobra a zla neláká. Sirotčinec mám přečtený a to rovnou všechny tři díly a musím říci, že film je značně ochuzený. Držím Ti palce ve čtení v aj. Co si chceme přečíst my se dozvíš v našem článku jak jinak. Měj se krásně
  Klaudi

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Klaudi, moc děkuji za komentář. Na váš článek se fakt hodně těším.

   Vymazat
 3. Ahoj Terezko, já se právě chystám na Moudré z nebe a pak mě čeká Jako zabít ptáčka. Držím palce s angličtinou ;) Sirotčinec mě taky hodně láká, tak snad se k němu dostanu :)

  OdpovědětVymazat
 4. Super článek! Právě čtu Dvůr trnů a růží, který mám půjčený z naší knihovny. Na Školu dobra a zla jsem se taky chtěla kouknout, ale někdo si ji půjčil, tak už alespoň vím kdo :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je náhoda či co? 😂 Já si zase chtěla půjčit Dvůr, ale nebyl tam tak jsem sáhla po škole :D .. Jinak moc děkuju 😚

   Vymazat
 5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 6. U Sirotčince toho moc nečekej, já byla zklamaná. :/
  Taky mám v plánu přečíst si první díl HP v angličtině, tak uvidím jestli mi to vyjde.
  Já právě čtu Ledové srdce, zatím to je zajímavé. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahaa:/ Moje kamarádka je do toho úplný fanatik :D Díky ní se na knížku tolik těším: D :)

   Vymazat