PŘEČTENO ZA LEDEN

by - února 06, 2017

Zajímá Vás, kolik knížek jsem přelouskala v lednu? Tak jste tu správně. V lednu jsem se prokousala sedmi knížkami. Některé byly tlusté, nějaké byly tenčím, nějaké lepší, nějaké slabší. Tak už to hold chodí. 1. Harry Potter a kámen mudrců

Knížku jsem četla již po třetí. Tentokráte jsem ji rozečetla ve skvostném ilustrovaném vydání. Pak se věc měla následovně. Dostala jsem k Vánocům box a knížku dočetla v normálním vydání. Ačkoli mi přijde příběh z celé série nejméně propracovaný, moc se mi líbil. Přeci jen, je to začátek a začátky jsou vždy těžké. Očekávejte v nejbližší době recenzi. 5*z 5*.


2. Harry Potter a vězeň z Azkabanu 


Tak samozřejmě, hned jsem musela sáhnout po pokračování. Teď si říkáte, ale však je Vězeň díl třetí? Ano to je. Já jsem dvojku četla před Vánoci a úplně se mi to nechtělo číst znova, tak jsem si jednoduše vzala trojku. Panebože! To je tak skvělý díl. Cestování časem a Sirius a Lupin a prostě bomba. Bezkonkurenčně nejlepší díl! 5*z 5*


3. Harry Potter a ohnivý pohár 
Aka druhá nejtlustší kniha s kterou jsem měla tu čest. Ač měla kniha necelých šest set stran, já ji přečtla za týden a jeden den. Jako vážně, já. Nejpomalejší čtenář široko,daleko. To chce potlesk. Příběh mě vtáhl a nepustil! Famózní čtení! 5*z 5*..Výsledek obrázku pro deník mimoňky 94. Deník mimoňky (9) 
Po polovině článku by se zdálo, že jsem měla v lednu šťastnou ruku. Měla, nebýt této knížky. Ta mi tak pohnula žlučí!Opravdu, horší knížku jsem snad v životě nečetla.Je to naivní,průhledné, bez zápletky! Už nikdy víc. 0*z 5*.. (ano,ve videu jsem jí dala 2*, ale nakonec jsem svůj názor přehodnotila.)


5. Rudá jako rubín 
Výsledek obrázku pro rudá jako rubínAneb WOW! Toto je pro změnu nejlepší kniha měsíce, vlastně roku. To bylo tak skvělý! Aaaa,chce se mi ječet. Bála jsem se, že knížku nepochopím, byť je o cestování časem a já s mým delším vedením.. no.. Každopádně.. Kniha je napsaná tak přístupným jazykem. Tohle pochopí každý, vůbec nevím, čeho jsem se tak bála. 6*z 5*.


6. Malý princ 
Jako vyloženě katastrofa to nebyla, ale na zadek jsem si z toho fakt nesedla. Možná, že to bude fakt tím věkem. Budu to zkoušet pořád, rok co rok, třeba nakonec názor změním. 3,5 * z 5*. 

7. Harry Potter a prokleté dítě 
Konec ledna jsem zakončila právě touto knížkou. Už jsem ji četla na podzim, kdy vyšla a moc se mi líbila, akorát jsem ji měla pouze z knihovny. V lednu jsem si ji pořídila a přečetla jej. Našla jsem tam dost věcí, které jsem na poprvé nenašla, ale to neubírá na kvalitě knihy. 4,5* z 5*A co jste přečetli vy? :)) 

You May Also Like

9 komentářů

 1. Terezko, moc krásný článek! :) Když si vezmu, že já mám z leden načtené jen učebnice a skripta.... Už se těším na normální knihu. :D

  OdpovědětVymazat
 2. Úžasný článek! Já budu číst HP a prokleté dítě taky po druhé, jelikož to mám jako povinnou četbu z ČJ a to mi udělalo nesmírnou radost!

  OdpovědětVymazat
 3. Já když jsem četla deník mimoňky tak jsem z něho byla taky zklamaná�� Jinak super článek��

  OdpovědětVymazat
 4. Super článek! Já dala 10 knih, což je u mě rekord! :)

  OdpovědětVymazat
 5. Zdravím Tě, dvounožče. Vidím, že za leden jsi mnoho knih přečetla. Zvláště se skláním před Malým princem, který je stále mým nejoblíbenějším hrdinou. Má dobré srdce a kapsy plné špekáčků. Ráda si přečtu i další recenze. Posílám pac a hezký uslintaný den přeje Lady Bell :)

  OdpovědětVymazat