První - RECENZE

by - ledna 10, 2017

Výsledek obrázku pro první

Autor:  Kiera Cass
Nakladatelství: CooBoo , 2015
Vazba: pevná, 278 str. 
Hodnocení : ?? 


Když Americu vybrali do Selekce, ani ve snu by ji nenapadlo, že by se ocitla tak blízko královské koruny.S koncem soutěže narůstají hrozby za branami paláce a America si uvědomuje, jak je lehké všechno ztratit a jak těžce bude muset za svou budoucnost bojovat.
Výsledek obrázku pro sophie turner sansa stark


Knížka byla nejakčnější v sérii. Útoky rebelů byly pro většinu dam až mrazivé. A ten konec? Mrazivý i na mě. Na takřka bezcitnou stvůru, která ráda čte ty nejbrutálnější nechuťárny. 

Opravdu, ten konec se mi strašně nelíbil.Byl moc useknutý, moc uspěchaný. A hlavně moc předvídatelný. Už při čtení první kapitoly, prvního dílu vám je jasné, jak knížka skončí. 

I přesto, byla tato pohádka neuvěřitelně sladká. Každý to přirovnává k hunger games. Ano,stejné prvky to má, ale je to kouzelnější a za mě prostě lepší!! 


Nesnáším módu, nakupování, líčení se, ale šaty na obálkách, nespočet bot na stránkách knihy, šperky.. nejde odolat. 

America mi přišla v tomhle díle nejvíce v pohodě. Byla uvolněná, byla taková svěží a musím říci, že udělala dobře na posledních stranách, i když toho mohla skoro litovat!! 


Této neuvěřitelně krásné pohádce dávám jak jinak než jedničku s hvězdičkou. Moc vám tu knížku doporučuji. Je to odpočinkové čtení u kterého můžete jak přemýšlet nad tím co si uděláte zítra k obědu tak nad dějem knihy. 

Jestli tohle čte nějaký tvůrce, producent, režisér.. Chceme film! Prosím! 😀


Doporučuji celou sérii! 

Azzie ♥♥


You May Also Like

2 komentářů