Rozhovor s Luckou Zelinkovou

by - prosince 30, 2016

Výsledek obrázku pro lucie zelinkováOpravdu se stydím. Po několika měsících sepisuji tento článek. Opravdu ostuda tohle. Každopádně bych chtěla vyvěsit fanfáry, jelikož tu máme další díl rozhovorů! Tentokráte s opravdu výjimečným hostem, ano je to s Luckou Zelinkovou ( alias Luckou z Martinusu, nebo s Luckou z nejznámějšího českého bookstagramu 💓😁)

Takže Lucko...
1. Kolik takhle přečteš za rok knih? 
1. Čtu průměrně okolo 12-15 knih za měsíc, takto intenzivně poslední tři roky. Takže... opravdu hodně 🙂

2. Uvažovala jsi někdy nad založením svého vlastního kanálu? 

Točím videa na dva kanály - na náš Martinusácký, kam točím třeba pořad Nejlepší knihy měsíce a na Světy literatury, který jsme založily v létě společně s mou nejbližší kamarádkou a spřízněnou dzší Naďou (Lucka nedávno na instagram psala, že se bohužel asi Světy ruší, ale že pracuje na svým vlastním Youtube kanále, což je pro mě nejhezčí dárek, takhle ke konci roku😘😘) 

3. Jaký máš názor na recenzní výtisky a zneužívání jich?

Recenzní výtisky jsou pro "práci" blogera určitě moc fajn, usnadňují mu cestu ke kvalitnější práci a výstupům, nemělo by se jich však zneužívat.

zdroj: Lucky instagram -@luciezel

4. Jaké je tvé oblíbené knihkupectví? ( jak překvapivá to otázka)


Tak samozřejmě Martinus, neboť tu už přes dva roky pracuji jako produktová manažerka. Jsme skvělá parta lidí, kteří dělají svou práci proto, že nás hrozně baví, naplňuje a dává nám smysl.


5. Na jakých knihách si vyrůstala?

Asi by bylo nasnadě zmínit Harryho Pottera, ale měla jsem hodně ráda i knížky o Heidi, třeba Heidi, děvčátko z hor.


6. Jak je známo, že miluješ kavárny. Mě by zajímalo, jakou by jsi nejvíce doporučila?
Výsledek obrázku pro luciezel
Těch je! Jsme s kamarádkami velké kavárenské povalečky, zároveň neustále objevujeme nové a nové po Praze. Aktuálně je to třeba KAvárna co hledá jméno, Místo, nebo Záhorský


7. Máš nějaké specifické místo, kde si nejraději čteš? 
Tohle vůbec neřeším, čtu tam, kde to v tu chvilku jde a je čas.Moc děkuji Luci! Je to pro mě opravdu velký zážitek a bylo mi ctí s tebou uskutečnit tento rozhovor.

You May Also Like

2 komentářů