by - listopadu 21, 2016


ROZHOVOR #2 

Reading with Lucy

Ahoj, vítám Vás u nového rozhovoru tentokrát s Luckou z tohoto překrásného blogu, jak už designově tak obsahově , který zajisté všichni znáte. Navíc má ještě jeden blog, kam vkládá recepty. Takže určitě se mrkněte. No, ale teď jdeme na samotné otázky a odpovědi. 1.) Kolik knížek přečteš za rok? 

No to je celkem těžká otázka. Minulý rok jsem sice četla hodně knih, ale tento rok je jich ještě více. Na GoodReads mám napsáno, že bych ráda přečetla 30 knih, ale asi to budu muset pozměnit, protože je září a já mám už celou výzvu skoro hotovou. Jinak asi přečtu za tento rok 40 možná 50 knih. Minulý rok to bylo přesně 29 knížek :D2.) Zapojuješ se do nějaké roční výzvy? Já se zapojuji do jediné výzvy a to na GoodReads o které jsem psala v minulé otázce.3.) Plánovala jsi někdy, že budeš točit i na Youtube 
knížkách? 

Neplánovala a nemám to ani v plánu. Blog mi stačí a zatím ani nemám potřebu se někde ukazovat  :D Jen jsem přemýšlela, že bych mohla na Youtube dávat různé postupy na recepty, tak uvidím, ale zatím to je v daleké budoucnosti. Blog mě díky bohu stále nepřestal bavit a je mi jasné, že kdybych musela ještě stříhat a natáčet různá videa, tak bych na blog neměla tolik času.
4.) Víme, že hodně ráda i pečeš a vaříš. Jaký pokrm připravuješ nejraději? A jaký vůbec?


Ano moc ráda peču a vařím, ale stejně mám nejraději pečení, kdy si mohu pohrát s dortem k narozeninám. A co nejraději peču? To je těžké, protože já mám ráda skoro vše, ale asi mám nejraději výrobu různých dortů. Nejraději zase vařím různé pokrmy z těstovin, které jsou na přípravu hrozně rychlé, takové špagety s rajčatovou omáčkou zbožňuji, jsou hlavně velice rychlé a chutné. A co naopak nemám ráda? 

U pečení to je vánoční cukrový. Možná mě někdo ukamenuje, ale je to tak. Chodím do posledního ročníku na střední, kde se učím cukrařinu a tím, že mám týden školu a týden praxi, tak si asi můžete představit, jaký to byl oprus dělat tunu lineckého, rohlíčků, perníčků atd… Díky tomu nesnáším pečení vánočního cukrový, a když si to teď představím, že za pár měsíců to celé začne znovu achjo :( Z pokrmů nesnáším vařit nebo spíše péct různé ryby. Moc mi za prvé nechutnají a za druhé smrdí. Koukám, že jsem se hodně rozepsala. :D5.) Jaký žánr knih nemusíš? 

No toť je otázka. Nikdy jsem nemusela thrillery, ale čím jsem starší, tak tím je mám raději a tak tento žánr sem nezařadím. Asi to budou knihy o životě různých panovníků anebo všeobecně různé životopisy ty opravdu nemám ráda.6.) Za jak dlouho přečteš průměrně jednu knihu? 

Sebe sama překvapuji, jak tento rok čtu, protože čtu o sto krát rychleji než minule. Dříve mi jedna kniha zabrala týden a půl tento rok se to zkrátilo na čtyři nebo pět dní. Možná si někdo myslí, že to zas moc rychle není, ale já čtu pomaleji a tak mi to trvá delší dobu. Je pravda, že občas mám i čtrnáct dní blok kdy nemohu číst, protože nemám na čtení náladu a raději si pustím film a že těch bloků tento rok bylo! :)Moc ti Lucy děkuji, je to pro mně menší čest. 


Vy se mějte krásně! Ahoj 


-terca.vankova@centrum.cz-
- bookstagram: @teru_zka - 
-instagram : @terka_van - You May Also Like

0 komentářů