by - listopadu 20, 2016


Harry Potter a prokleté dítě - Recenze


Autor:  J.K.Rowling & John Tiffany & Jack Thorne

Nakladatelství: Albatros, 2016

Vazba: pevná 

Počet stránek: 424 
Výsledek obrázku pro harry potter tumblr png
Harry Potter to nikdy neměl snadné a teď, jako přepracovaný zaměstnanec Ministerstva kouzel, manžel a otec tří školáků, to má ještě těžší. Potýká se s minulostí, která nechce zůstat tam, kam patří, a jeho nejmladší syn Albus se mezitím musí prát s tíhou rodinného dědictví, o které nikdy nestál. Minulost a současnost se čím dál hrozivěji prolínají a otec i syn zjišťují nepříjemnou pravdu: temnota někdy vyvěrá z nečekaných míst. 

Být potomkem Harryho Pottera či Draca Malfoye není asi zrovna snadné. Všichni vás srovnávají,dělají si o vás předsudky,myslím si, že to není moc příjemné. 

Hlavní myšlenka knihy je přátelství a láska, upřímně jako ve všech knihách o Harrym Potterovi. 

Pamatujete si na ten příšerný konec u posledního dílu? Tak takto nám začíná příběh. Přesně v okamžiku, kdy skončila série. 

Celý příběh se motá okolo dvou hlavních postav. Albuse Severuse Pottera a Scorpiuse Malfoe. Celkově o jejich přátelství a jejich dobrodružství. 
Výsledek obrázku pro harry potter tumblr png


Knihu hodnotím velmi kladně. Každý druhý tuto knihu kritizoval, ale musíme si uvědomovat dvě následující věci. Autorkou příběhu není Rowlingová. Není to kniha, je to pouze speciální vydání pracovního scénáře. 


Knihu budete mít přečtenou za jedno odpoledne. To vám garantuji! 

Doporučuji! 

You May Also Like

0 komentářů